Księga pamięci

Kondolencje

Łączymy się w bólu i składamy wyrazy głębokiego współczucia naszemu koledze, Prezesowi ROD „Słomin” i jego rodzinie z powodu śmierci Mamy.

Zarząd ROD „Słomin” i Działkowcy

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
ks. Jan Twardowski

 

Józef Dąbrowski
Z wielkim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 lutego 2015 roku, po krótkiej lecz nieubłaganej chorobie zmarł nasz Kolega Józef Dąbrowski, długoletni działkowiec naszego ogrodu, Sekretarz obecnego Zarządu ROD „Słomin”.

Był dobrym Kolegą i sąsiadem, wesołym i uczynnym człowiekiem, a Jego działka była, jak zapewne pamiętacie, zawsze doskonale wypielęgnowana i z fantazją utrzymana, miał na niej nawet stawek z małą fontanną. Wielu swoim sąsiadom i kolegom działkowcom chętnie służył radą i pomocą w różnych sprawach i osobistych i działkowych. W Zarządzie niełatwo się z Józkiem pracowało, był dociekliwy i bardzo konsekwentny. I tak jak my wszyscy dużo się uczył. Miał fajne pomysły na upiększenie naszego ogrodu. Spróbujemy je zrealizować. Niestety już bez Niego.

Zachowajmy Go na zawsze w naszej dobrej i życzliwej pamięci.

 

W tym miejscu chcemy upamiętnić Przyjaciół naszego ogrodu, którzy odeszli. Jeśli chcesz, by czyjeś zdjęcie znalazło się na tej stronie, prześlij je na adres: ogrodyslomin@gmail.com